A tanév rendje 2019-09-17T10:57:07+00:00
2019/2020.
SZEPTEMBER

2.(hétfő)

1. tanítási nap Tanévnyitó ünnepély

Tanévnyitó ünnepély az Arató Utcai Telephelyen

Szülői értekezlet az 1. évfolyamon

8.00: alsó, felső tagozat

10:00

16 óra: Kismegyer 17:00: alsó tagozat

3.(kedd) DÖK – gyűlés 14 óra: felső tagozat
9.(hétfő)
  • SZM értekezlet
  • Szülői értekezlet
16 óra: alsó tagozat   7 óra: alsó tagozat
10.(kedd)
  • SZM értekezlet
  • Szülői értekezlet
16 óra: felső tagozat 17 óra: felső tagozat
24.(kedd) Papírgyűjtés alsó, felső tagozat
26-28.(csütörtök-péntek) Kölcsey- túra felső tagozat
Október 4. (péntek) Ünnepi megemlékezés: nemzeti gyásznap 8.00: alsó, felső tagozat
7-11.(hétfő-péntek) Határtalanul pályázat 7.b, 7.c osztály
14.(hétfő) Fogadóórák 17 óra: alsó, felső tagozat
16.(szerda) Hangverseny 12 óra: felső tagozat
17.(csütörtök) Hidak egymáshoz – szakmai műhelymunka a város és környéke fejlesztő pedagógusai, gyógypedagógusai számára 15 óra
22.(kedd) Ünnepi megemlékezés: 1956. okt. 23.

Projektnap október 23-a alkalmából

Látogatás a Terror Házában

8 óra: alsó, felső tagozat

felső tagozat

8. évfolyam

25.(péntek) Pályaorientációs nap alsó, felső tagozat
28-31.(hétfő-csütörtök) Őszi szünet alsó, felső tagozat
NOVEMBER 01.(péntek) Őszi szünet alsó, felső tagozat
20.(szerda) Ifjúsági hangverseny 12 óra: felső tagozat
DECEMBER 6.(péntek) Mikulás alsó, felső tagozat
6.(péntek) Mikulás – diszkó 16 -20 óra: felső tagozat
7.(szombat) Igazgatói szünet alsó, felső tagozat
9. (hétfő) Fogadóórák 17 óra: alsó, felső tagozat
14.(szombat) Igazgatói szünet alsó, felső tagozat
20. (péntek) Karácsonyi műsor a Szent Imre – templomban 10 óra: alsó tagozat

11 óra: felső tagozat

dec. 23-tól jan. 3-ig Téli szünet alsó, felső tagozat
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANUÁR

6.(hétfő) Tájékoztató szülői értekezlet a leendő 1. osztályos szülők számára 17 óra: alsó tagozat
8.(szerda) Nyílt nap a LEENDŐ I. osztályosok szülei számára alsó tagozat
15.(szerda) Ifjúsági hangverseny 12 óra: felső tagozat
18. (szombat) Felvételi eljárás kezdete 10 óra:4., 6., 8. évfolyam
20-24. (hétfő-péntek) Kölcsey-hét alsó, felső tagozat
23.(csütörtök) Pótfelvételi 14 óra: 4., 6., 8. évfolyam
24. (péntek) I. félév vége alsó, felső tagozat
31.(péntek) Bizonyítványosztás alsó, felső tagozat
FEBRUÁR 3. (hétfő) SZM értekezlet

Szülői értekezlet

16 óra alsó tagozat

7 óra alsó tagozat

4. (kedd) SZM értekezlet

Szülői értekezlet

16 óra felső tagozat

17 óra felső tagozat

12-13-14. (szerda-péntek) Farsang alsó tagozat
14.(péntek) Farsang felső tagozat
17-22. (hétfő-szombat) Sítábor: Szlovénia  alsó, felső tagozat
17.(hétfő) Szülői fórum: Új tanulási technikák, módszerek, szokások 17 óra
24-28. (hétfő-péntek) Nyelvi-hét alsó, felső tagozat
25.(kedd) Ünnepi megemlékezés: a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja 8 óra: alsó, felső tagozat
29.(szombat) Kölcsey-bál 19 óra: alsó, felső tagozat
MÁRCIUS 3.(kedd) Pénz7-projektnap alsó, felső tagozat
11.(szerda) Ifjúsági hangverseny 12 óra: felső tagozat
13. (péntek) Ünnepi megemlékezés 1848. márc.15. 8 óra: alsó, felső tagozat
16. (hétfő) Fogadóóra 17 óra: alsó, felső tagozat
19-20. (csütörtök-péntek) Továbbtanulási lapok módosítása 4., 6., 8. évfolyam
27.(péntek) Digitális projektnap alsó, felső tagozat
ÁPRILIS 6.(hétfő) Nyílt nap a felső tagozaton 8 óra-13.45 óra felső tagozat
9-14. (csütörtök-kedd)           Tavaszi szünet alsó, felső tagozat
15.(szerda) Igazgatói szünet 9-13 óra: alsó, felső tagozat
16.(csütörtök) Ünnepi megemlékezés: holokauszt emléknap 8 óra: alsó, felső tagozat
20-24. (hétfő-péntek) Határtalanul: Vajdaság és Dél-Erdély 7.a, 7.d osztály
20-24. (hétfő-péntek) Öko-hét alsó, felső tagozat
22.(szerda) Fenntarthatóság témanap alsó, felső tagozat
MÁJUS 4.(hétfő) SZM értekezlet

Szülői értekezlet

16 óra: alsó tagozat

17 óra: alsó tagozat

5.(kedd) SZM értekezlet

Szülői értekezlet

16 óra: felső tagozat

17 óra: felső tagozat

11-15. (hétfő-péntek) Házi vizsgák angol és német nyelvből 8. évfolyam
20.(szerda) Idegen nyelvi mérés 6. 8. évfolyam
20-29. Osztálykirándulások alsó, felső tagozat
27.(szerda) Országos kompetenciamérés 6. 8. évfolyam
JÚNIUS  4.(kedd)  Ünnepi megemlékezés: nemzeti összetartozás napja  8 óra: alsó, felső tagozat
11.(csütörtök Projektnap: a természettudományi  és humán mk. szervezésében felső tagozat
12.(péntek) Diáknap alsó, felső tagozat
15.(péntek) Ballagás 8 óra: felső tagozat
19.(péntek) Tanévzáró ünnepély

17 óra: alsó, felső tagozat