Havi programok 2018-11-06T08:59:45+00:00

Aktuális havi programjaink a 2018/2019-es tanévben

Tanévnyitó ünnepély az I. osztályos tanulók részére
09.01. /szombat/ 9.00

1.tanítási nap, tanévnyitó
09.03./hétfő/ 8.00

Szülői értekezlet minden évfolyamnak Kismegyeren
09.03./hétfő/ 16.00

Szülői értekezlet az első osztályokban
09.03./hétfő/ 17.00

SZM-értekezlet az alsó tagozaton
09.10./hétfő/ 16.00

Szülői értekezlet az alsó tagozaton
09.10./hétfő/ 17.00

Témanapok és kihelyezett fizikaórák a 4. és 7. évfolyamon a Mobilisben
09.10-09.28.

SZM-értekezlet a felső tagozaton
09.11./kedd/ 16.00

Szülői értekezlet a felső tagozaton
09.11./kedd/ 17.00

DÖK-gyűlés
09.12./szerda/ 14.00

Európai autómentes nap
09.21./péntek/

Angol házi fordítói verseny
09.24./hétfő/

Német házi fordítói verseny
09.25./kedd/

Révais laborgyakorlat
09.27./csütörtök/

Zenei világnap –megemlékezés az iskolarádión keresztül
10.
01.(hétfő) 8.00

Papírgyűjtés Kismegyeren
10.03.(szerda)

Drámafoglalkozás a 7. d osztály számára
10.03.(szerda) 8.00

A kismegyeri 3. és 4. osztályos tanulók foglalkozása a Városi Könyvtárban
1
0.03.(szerda) 10.00

Ifjúsági hangverseny a felső tagozaton
10.03.(szerda) 12.00

Szavalóverseny 5-8. osztályos tanulók számára Petőfi forradalmi verseiből
10.03.(szerda) 14.00

Megemlékezés október 6-ról az iskolarádión keresztül és Kismegyeren
10.05.(péntek) 8.00

Megemlékezés október 6-ról Kismegyeren az Idősek Otthonában
10.05.(péntek) 9.00

NEMAK-Mobilis roadshow a  7.a osztály részére
10.08.(hétfő) 10.00

Természettudományos órák a 8.c és 8.d osztály részére a Mobilisben
10.08.(hétfő) 13.00

Drámafoglalkozás a 7.d osztály számára
10.10.(szerda) 8.00

Idősek köszöntése az Idősek Otthonában Kismegyeren
10.10.(szerda) 10.00

Természettudományos órák a 8.a  és 8.b  osztály részére a Mobilisben
10.10.(szerda) 11.00

Témanap a Mobilisben a 4. a osztály  részére
10.15.(hétfő) 8.00

Természettudományos órák a 7.b  osztály részére a Mobilisben
10.15.(hétfő) 11.00

Természettudományos órák a 7.c és 7.d  osztály részére a Mobilisben
10.15.(hétfő) 13.00

Fogadóóra Kismegyeren
10.15.(hétfő) 16.00

Fogadóóra az alsó és felső tagozaton
10.15.(hétfő) 17.00

Témanap a Mobilisben a 4.b és 4. c osztály részére
10.16.(kedd) 8.00

Természettudományos órák a 7.a osztály részére
10.16.(kedd) 11.00

Őszi játszóház Kismegyeren
10.16.(kedd) 13.45-14.30

Jutalomkirándulás az 1848/49-es szabadságharc évfordulóján
10.17.(szerda)

Színházlátogatás a Vaskakas Bábszínházban
10.18. (csütörtök)

Október 23-i ünnepi megemlékezés az iskolarádión keresztül és Kismegyeren
10.19.(péntek) 8.00

Október 23-i ünnepi megemlékezés az Idősek Otthonában Kismegyeren
10.19.(péntek) 9.00

Házi matematikaverseny a 2. évfolyamon
10.24.(szerda) 13.00

Házi matematikaverseny a 3. évfolyamon
10.25. (csütörtök) 13.00

Házi matematikaverseny a 4. évfolyamon
10.26.(péntek) 13.00

Papírgyűjtés
06./kedd/ 7.00-14.00

Prohászka O. Gimn. pályaválasztási tájékoztatója
06./kedd/ 8.00

Mobilis természettudományos órák a 8.c és 8.d osztály részvételével
06./kedd/ 13.00-14.30

Szabadhegyi Magyar Német Két Tanítási Nyelvű Gimn. pályaválasztási tájékoztatója
07./szerda/ 8.00

A 6.a és 6.d kirándulása a Kemenes Vulkánparkba
07./szerda/ 8.00- 14.30

Mobilis természettudományos órák a 8.a és 8.b osztály részvételével
07./szerda/13.00-14.30

Drámaóra a 8.c osztályos tanulók számára
08./csütörtök / 8.00-9.45

Márton napi libazsíros kenyér „parti”
08./csütörtök /8.45-11.00

Porpáczy A. Szakközépisk. pályaválasztási tájékoztatója
08./csütörtök /10.00

Házi népdaléneklési verseny:1-4.évfolyam
08./csütörtök /13.00

Pályaorientációs nap alsó és felső tagozaton
09./péntek/8.00-12.45

Utó-halloweeni diszkó
09./péntek/ 18.00-20.00

Deák F. Szakgimn. pályaválasztási tájékoztatója
12./hétfő/ 8.00

Mobilis természettudományos órák a 7.c és 7.d osztály részvételével
12./hétfő/ 13.00-14.30

Mobilis természettudományos órák a 7.a osztály részvételével
/kedd/ 11.00

Érzékenyítő program a 4. évfolyamos tanulók számára: hallássérültek elfogadása
14./szerda / 8.00-10.45

Mobilis természettudományos órák a 7.b osztály részvételével
14./szerda/11.00-12.30

Márton napi lampionos felvonulás a 4. c osztály részvételével
15./csütörtök/

Országismereti hét
19-23./hétfő-péntek/

Audis roadshow 8. évfolyamosok számára
20.
/kedd/ 8.00-8.45

Pályaválasztási szülői értekezlet a 8. évfolyamos tanulók szülői számára
Előadó: Horváthné Hájas Beatrix
20.
/kedd/ 17.00
Helyszín: ebédlő

Drámaóra a 8.c osztályos tanulók számára
21.
/szerda/ 8.00-9.45

Mobilis természettudományos órák a 8.c és 8.d osztály részvételével
21./szerda/13.00-14.30

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny: iskolai forduló
21./szerda/ 14.00

Adventi játszóház Kismegyeren
22.
/csütörtök/12.45-13.30

Marót Rezső matematikaverseny: iskolai forduló
22.
/csütörtök/ 14.00

A balladák világa: rendhagyó irodalomóra a 6. évfolyamosok számára
Előadó: Lanczendorfer Zsuzsanna
26.
hétfő/9.00

Mobilis természettudományos órák a 8.a és 8.b osztály részvételével
26./hétfő/13.00-14.30

Mobilis természettudományos órák a 7.c és 7.d osztály részvételével
27./kedd/ 11.00-12.30

Mobilis természettudományos órák a 7.a osztály részvételével
27./kedd/13.00-14.30

Hangverseny a felső tagozat tanulói számára
28./szerda/ 12.00

Mobilis természettudományos órák a 7.b osztály részvételével
28./szerda/ 13.00-14.30

Szépíró verseny az 5. évfolyamosok számára
28./szerda/ 14.00