Havi programok 2021-03-01T13:45:02+00:00

Aktuális havi programjaink a 2020/2021-as tanévben

Közlekedési alapvizsga a 4-7. évfolyamon

01-12./hétfő-péntek/

PÉNZ7

01-05./hétfő-péntek/

Lázár Ervin Program a 8. évfolyam részére

MKUK: Fehér Szarvas c. előadása online

04./csütörtök/ 8:00-10:00

Zrínyi Ilona matematikaverseny

05./péntek/14:00

Online fogadóóra

08./hétfő/17:00

Megemlékezés iskolarádión keresztül 1848. március 15-ről

A tanulók ünneplő ruhában jönnek iskolába ezen a napon. Az ünnepi ruhát kokárda egészíti ki.

12./péntek/8:00

Alapműveleti matematikaverseny

17./szerda/14.30-15.30

Nemzetközi kenguru matematikaverseny

  1. /csütörtök/10.00 óra

Házi matematikaverseny 2. forduló

március 3. hete

Házi nyelvtan-helyesírás verseny 2. forduló

március 3-4. hete

Továbbtanulási lapok módosítása

22-23./hétfő-kedd/

Digitális témanap

26./péntek/

Szavalóverseny: Kedvenc versem-7. évfolyam számára

29./hétfő/

Rejtvényfejtő matematikaverseny második fordulója

02.03. /szerda/14:00-15:00

7-8. évfolyamos tanulók országos történelem versenyének második fordulója

02.09. /kedd/14:00-15:30

Valentin napi megemlékezés az iskolarádióban

02.12. /péntek/

Szóbeli felvételi elbeszélgetések kezdete

02.23. /kedd/

Mesetarisznya-mesevetélkedő

02.24. /szerda/ 14:00

Alkotni jó!-házi rajzpályázat -Téma: Szeretet

01.11./hétfő/-20/szerda/

Kölcsey-nap

01.22./péntek/

  1. félév vége

01.22./péntek/

Írásbeli felvételi vizsga a 4., 6. és 8. évfolyamon

01.23./szombat/ 10:00

Pótló írásbeli felvételi vizsga a 4., 6. és 8. évfolyamon

01.28./csütörtök/ 14:00

Félévi bizonyítványosztás

01.29. /péntek/

Karácsonyváró projekthét a napköziben

02-09./szerda-szerda/

A Mikulás látogatása az alsó és a felső tagozaton

04./péntek/ 8:00-11:00

Fogadóóra az alsó és a felső tagozaton (A Krétában megküldött tájékoztató szerint)

  1. /hétfő/17:00

Wendler Attila operanagykövet előadása

10./csütörtök /10:00-11:45

Intézményvezetői szünet

  1. /szombat/

Téli szünet

2020.12.21.-2021. 01.01.

(Utolsó tanítási nap: 2020.12.18.)

Első tanítási nap

  1. 01. 04./hétfő/

Kihelyezett természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 8.a, a 8.c és 8.d osztály részére

02./hétfő/8:00

Kihelyezett természettudományos témanap a Mobilisben a 4.a , 4.b és 4.c osztály részére

03./kedd/11:00

Pályaválasztási órák a 8. c osztály részére

03./kedd/10:00-11:45

Pályaválasztási órák a 8. b osztály részére

03./kedd/12:00-13:45

Rejtvényfejtő matematikaverseny

04./szerda/14:00

Pályaválasztási órák a 8. a osztály részére

05./csütörtök/9:00-10:45

Pályaválasztási órák a 8. d osztály részére

05./csütörtök/11.00-12:45

Pályaorientációs nap

06./péntek/

Kihelyezett természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 8.b osztály részére

09./hétfő/8:00

Megyei angolverseny

13./péntek/14:00

Szépíró verseny 5. évfolyamos tanulók részére

16-tól/hétfőtől/

Országismereti hét

16-20./hétfő-péntek/

Kihelyezett természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 7.b osztály részére

17./kedd/13:00

Kihelyezett természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 8.a , a 8.c és a 8.d osztály részére

19./csütörtök/8:00

Sulizsák akció

24./kedd/

Kihelyezett természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 7.a és 7.c osztály részére

30./hétfő/13:00

Megemlékezés a zene világnapjáról

01./csütörtök/9:00

Európai iskolai sportnap

02./péntek/

Megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádión keresztül

06./kedd/8:00

Természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 7. b osztály részére

08./csütörtök/13:00

Fogadóóra alsó és felső tagozaton

12./hétfő/17:00

Külön tájékoztatás szerint

Napközis projekthét: Tökfesztivál

14-22./szerda-csütörtök/

Természettudományos foglalkozás a Mobilisben a 7.a  és 7.b osztály részére

19./hétfő/13:00

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról az iskolarádión keresztül

  1. /csütörtök/8:00

Projektórák a felső tagozaton

  1. /csütörtök/ 11:00-13:45

Őszi szünet

26-30.

Tanévnyitó ünnepély

02./hétfő/ 9:00

 

Tanévnyitó ünnepély az Arató Utcai Telephelyen

02./hétfő/10:00

 

Szülői értekezlet az Arató Utcai Telephelyen

02./hétfő/16:00

 

Szülői értekezlet az első osztályos tanulók szüleinek

02./hétfő/17:00

 

DÖK-gyűlés

03./kedd/14:00

 

Kihelyezett természettudományi foglalkozás a Mobilisben a 4. c osztály számára

05./csütörtök/11:00

SZM értekezlet az alsó tagozaton

09./hétfő/16:00

Szülői értekezlet a 2-4. évfolyamon

09./hétfő/17:00

Kihelyezett természettudományi foglalkozás a Mobilisben a 4.a és 4.b osztály számára

10./kedd/10:00

SZM értekezlet a felső tagozaton

10./kedd/16:00

Szülői értekezlet a felső tagozaton

10./kedd/17:00

Kihelyezett természettudományi foglalkozás a Mobilisben a 7.a és 7.b osztály számára

12./csütörtök/14:00

Kihelyezett természettudományi foglalkozás a Mobilisben a 7.c és 7.d osztály számára

18./szerda/14:00

Európai autómentes nap

23./hétfő/

 

Papírgyűjtés

24./kedd/ 8:00-14:00

 

A 6. évfolyam kirándulása a bakonybéli Pannon Csillagdában

(6.b osztály, 6. a és 6.c osztályból 10-10 fő)

25./szerda/ 8:00-13:00

 

Papírgyűjtés Kismegyeren

25./szerda/

 

Kölcsey-túra

26-28./csütörtök-szombat/

 

Európai Iskolai Sportnap

27./péntek/