9024 Győr, Szent Imre út 33. | E-mail: titkarsag@kolcsey-gyor.sulinet.hu | OM azonosító: 202959
Szülői fórum 2020 2020-02-24T12:32:50+00:00

Szülői fórum

A 2020 február közepén megrendezett Szülői fórumot hatalmas érdeklődéssel várták a szülők. Az előadás címe -”Örömmel tanulni”- már sugallta, hogy tanulásmódszertani kérdésekről lesz szó a rendezvényen. Az előadó, Kovács Erika agykontroll oktató olyan technikákat, módszereket ismertetett, melyek a hatékony tanulást segítik. Az eredményes tanulás alapvető pillérei között szerepel a megfelelő önismeret, a pontosan megfogalmazott motiváció, ill. célkitűzés. Rendkívül fontos szerepe van a gyermekek sikeres tanulmányi előremenetelében a támogató szülői háttérnek is. A diákok számára feltétlenül szükséges a folyamatos, pozitív visszacsatolás, megerősítés. Megismerhettünk az előadáson néhány relaxációs gyakorlatot is, melyek mind-mind az eredményes tanulás támogatását szolgálják.

Frühwirth Ildikó